Kulidakis: "Pavel tam nemá co dělat..." #shorts #nejlepsipodcast
Kulidakis: "Pavel tam nemá co dělat..." #shorts #nejlepsipodcast
Přepis videa
Zobrazit / skrýt přepis
Podle ústavy je hlavou státu. Tradičně se samitu na to účastní.
Dobře. Ty nejsi prezident a má tam co dělat. Jako z pohledu daňového poplatníka, běžného člověka – ta cesta tam, ty hotely stojí nějaký prachy. Ať tam jede ten, kdo to má efektivní, kdo o tom rozhodují a ušetříme pár kaček, protože rozpočet je úplně rozloženej a země je zadlužená. Halíře dělají talíře, se říká.
Petr Pavel tam fakticky nemá co dělat, kromě toho, že může formálně reprezentovat nebo říct tříminutový proslov nebo položit věnec. Ať tam jede ti, co to mají rozhodnout v nejnižším možném počtu za co nejméně peněz. Tím pádem ty peníze se dají na něco jiného.
Máme problém jako...






