MAINSTREAMOVÝ DETOX

12:19

PONDĚLÍ 22.ČERVNA22.ČERVEN 2026

Nulová tolerance je jediným řešením nelegální migrace

Tomio Okamura - oficiální profil

Nulová tolerance je jediným řešením nelegální migrace

Přepis videa

Zobrazit / skrýt přepis

Ten systém, který já si myslím, že je správný, je nulová tolerance na legální migrace. To nastavila naše nová vláda. Dokud v západní Evropě nebude nulová tolerance na legální migraci, jako je tomu v Japonsku, v Austrálii, v Singapuru a v dalších světových vyspělých zemích, kde tím pádem migranti nepřichází ilegálně, tak je to zbytečné mít jakoukoliv solidaritu, protože to jenom přebíráme odpovědnost za špatné rozhodnutí jiných. Jako s tím, jak teďka ODS chce přijmout euro v České republice. My se nechceme spolupodílet na neodpovědné politice západních zemí. Oni tam mají sociální nabídky, sociální dávky pro migranty a právě proto je Evropa terčem neustálé migrace.

Dobře, ale bavíme se o Itálii, Řecku, zemích, kam ti lidé prostě připlouvají, přicházejí, protože tady vidí lepší život a Itálie a Řecko mají další země obrovské náklady. Proč jim nepomoct? Tak protože oni chrání i nás a musí mít přece motivaci, aby chránili celou unii. Evropská unijní migrační a azylová politika, podle které bohužel musí postupovat Itálie a Řecko, je tak špatná, ta chybná, že my prostě v České republice už si musíme hledět naší vlastní bezpečnosti. Na solidaritu není místo.