Ukrajinci, kteří si u nás ničeho neváží, ať se vrátí na Ukrajinu a jdou třeba do první linie
Ukrajinci, kteří si u nás ničeho neváží, ať se vrátí na Ukrajinu a jdou třeba do první linie
Přepis videa
Zobrazit / skrýt přepis
Tak a dost. Když Ukrajinci odmítají respektovat naše zákony, tak i my si nebudeme brát servítky.
Šok a obrovský strach zažila mladá rodina se dvěma malými dětmi v Plzni. Do jejich bytu se uprostřed noci pokusili dostat tři cizinci, kteří k tomu využili lešení u domu, kde právě probíhá rekonstrukce.
Mně se zastavilo srdce. Kdybych tady byla sama, tak bych určitě nic nezmohla. Nemluvili česky, mluvili nejspíš ukrajinsky.
A další případ. Ukrajinec za volantem se během řízení na dálnici D1 postavil na sedačku, zatímco jeho luxusní bavorák pokračuje v jízdě.
Když si u nás ničeho neváží a ohrožují naše občany, ať se vrátí na Ukrajinu a můžou jít třeba do první linie, když mají tolik energie. Proto jsme již do sněmovny podali zákon, kterým zpřísníme podmínky pro pobyt cizinců v České republice, včetně toho, aby za páchání trestné činnosti byli z České republiky vyhošťováni. Doufám, že soudci budou podle tohoto postupovat.






