MAINSTREAMOVÝ DETOX

15:33

ČTVRTEK 25.ČERVNA25.ČERVEN 2026

Jsem rád, že máme svobodu slova!🤘🇨🇿#svobodaslova #incorrectcz #ondrejnovotny #filipturek #fyp

Incorrect CZ

Jsem rád, že máme svobodu slova!🤘🇨🇿#svobodaslova #incorrectcz #ondrejnovotny #filipturek #fyp

Přepis videa

Zobrazit / skrýt přepis

Jsem rád, že v České republice je taková svoboda slova, že Ondřej Novotný a jeho kamarádi mohou říct tohle.

Vyrojila ta skupina těhletěch jako pomrdaných víš, jakože Ota, Filip, ty vole, mracený tenhleten čas zbláznivej, prostě arogantní, namyšlenej, ty vole. Přitom jenom tu pejska na vodítku Richl, prostě, nebo ten úplně šílenec z těch svobodných.

Ondráček. Ondráček. Ty vole, ty vole, on je z jihu. On je z jihu, kámo. To je od vás, vole. Ty vole, není, není na něj podrypišnej. Evidentně to je jako šílený, jako víš, a takový úplně šílený, že jo.

Já bych potřeboval, nebo my všichni bychom je potřebovali dostat do jednoho nějakýho dopravního prostředku a pak mít někoho, kdo se s tím narve do skály s tím prostředkem, aby jeli spolu někam jako nešťastník.

Tak až někdo bude žalobníčkovat na policii za nějaké tvrdší komentáře, třeba Krakušanovi, Fialovi nebo Petru Pavlovi, pošlete mu tohle.