Ondřej Novotný je další klasický lepší člověk
Ondřej Novotný je další klasický lepší člověk
Přepis videa
Zobrazit / skrýt přepis
Moderátor a promotér Ondřej Novotný se zastal veřejnoprávních médií a také poplival o tu klempíře a stal se tak hrdinou současné opozice a médií. Připomeňme si ale krátce, v čem je tohleto jednání Ondřeje Novotného pokrytecké, přestože obdivují úspěch, se kterým podniká například v oblasti smíšených bojových sportů.
Ondra Novotný promluvil takto: "Já jsem doufal, že když je to kulturní akce, tak tady bude dneska ministr kultury pan Udavač a Klempíř. Já si pletu jména. On mě je to všeobecně známý v zajíci. Folp by měl opravit, ale vzpomněl jsem si. Chtěl jsem mu říct, že samozřejmě koho jinýho chci vybrat než člověka bez páteře na to, aby zničil veřejnoprávní e média."
Zároveň ale v jiném rozhovoru řekl, že prezidentu republiky v rámci zápasů své organizace věnoval minimálně jednou vstupenky zdarma: "My prezidenta zveme pořád jako na naše turnaje."
Je tak jasné, že Ondřej Novotný jednoho komunistu nenávidí a druhému komunistovi to jaksi odpustil. Přestože Petr Pavel lhal o své minulosti, protože byl skutečně zaměstnancem tehdejší vojenské rozvitky a podléhal například KGB, jejímž členem byl v té době například i Vladimír Putin.
A další věc, kterou Ondřej Novotný pomí, je to, že Otac Lempíř svojí komunistickou minulost přiznal již v roce 2019 při 30. výročí sametové revoluce. Přiznal se s tím, že byl k nahlašování donucen a tehdy se za něj všichni historici postavili, takže on nebude apriori šmejt, ale spíše slabší člověk, který prostě podlehl tlaku. To, že za to dostal zaplacenou nějakou almužnu, nic nemění na tom, že byl donucen a nezašel za STBákama dobrovolně a neřekl jim, že chce pro ně pracovat.
Čili Ondřej Novotný nedokáže odpustit o tu Klempířovi to, že ota Lempíř byl slabší, ale dokáže odpustit lži a věrnou práci pro režim ze strany Petra Pavla, který v roce 1987 schvaloval invazi voice k varšavské smlouvy z roku 1968. Dle mého názoru se jedná o ukázkové pokryteectví, ale co si o tom myslíte vy? Napište mi do komentářů a pokud vás tento komentář zaujal, tak nezapomeňte sledovat kanál, na kterém se na toto video díváte. Děkuju.
Je někdo zarputěný motorista? Tak to přesto může být jako můj dobrý kamarád, jo? Akorát se nesmíme bavit o politice, že jo, protože si o něm budu myslet, že je úplný idiot. Ale z hlediska toho, co předvádí, já se politice nevěnuju nějak zásadně. Aha, tak proto...






